ایجاب و قبول سفارش

همانند محیط سنتی و فیزیکی، در محیط الکرونیکی نیز هرگونه معامله که انجام می‌گیرد، نشان دهنده وقوع یک عقد یا قرارداد می‌باشد. طبق ماده 183 قانون مدنی، عقد یا قرار داد عبارتست “یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد برابری نمایند و مورد قبول آن‌ها باشد. بر همین اساس، قرار الکترونیکی نیز قداری است که از طریق‌ ” داده پیام” منعقد می‌گردد. ایجاب به معنی پیشنهاد یک معامله به شخص دیگری می‌باشد، به نحوی که اگر این پیشنهاد مورد قبول واقع گردد، عقد منعقد می‌گردد. قبول نیز به معنای پذیرفتن و اعلام رضایت به ایجاب ایراز شده می‌باشد، بنابراین ایجاب و قبول به معنای عقد قرار داد می‌باشد، لذا هنگامی که مشتری سفارش خود را نهایی می‌کند، قرار داد منعقد شده و ملزم به پرداخت آن است.

مدت زمان تحویل سفارش

مدت زمان تحویل سفارش بین 2 تا 7 روز است.

شرایط ضمانت و بازگشت محصول

در صورتی که کالای ارسال شده دارای شکستگی یا کالای فرستاده شده مغایرت با محصول مورد نظر داشته باشد، مشتریان عزیز می‌توانند ضمن اطلاع مشکل خود می‌توانند یا پول خود را باز ستانند و یا اینکه فرصت دهند تا محصول مورد در اولین فرصت برای‌شان ارسال شود. گفتنی است این مرجوعیت باید در طی 48 ساعت پس از خرید برای ساکنین کرمانشاه و در یک هفته برای باقی شهرها باشد. ضمات بازگشت یکی از خدماتی  است که سرزمین الکترونیک برای رفاه حال مشتریان خود در نظر گرفته است.

لزوم آگاهی به قوانین

مشتری با دانش و آگاهی از این قوانین سفارش خود را انجام می‌دهد و لذا هرگونه ادعایی مبنی بر عدم اطلاع از قوانین فاقد وجاهت قانونی بوده و سرزمین الکترونیک مسئولیتی در برابر آن ندارد.